Organizatorzy w Planerze

Lista organizatorów posiadających konto w Planerze, aktualna na dzień 14.09.2017.

Automatyczny import

  1. Akademia Muzyczna w Gdańsku
  2. Europejskie Centrum Solidarności
  3. Gdański Archipelag Kultury
  4. Miejski Teatr „Miniatura”
  5. Muzeum Historyczne Miasta Gdańska
  6. Muzeum II Wojny Światowej
  7. Nadbałtyckie Centrum Kultury
  8. Opera Bałtycka
  9. Teatr „Na Plaży”
  10. Teatr „Wybrzeże”
  11. Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku
  12. Gdańska Galeria Miejska
  13. Gdański Teatr Szekspirowski
  14. Akademickie Centrum Kultury UG
  15. Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej (strona w przebudowie)
  16. Wejherowskie Centrum Kultury (Filharmonia Kaszubska)
  17. Instytut Kultury Miejskiej
  18. Kalendarz Sopot (Sopocki Klaster Turystyczny)

 

Panel organizatora

  1. Fundacja „Generacja”
  2. Fundacja „Wspólnota Gdańska”
  3. Gdańskie Stowarzyszenie „Alliance Française”
  4. Kolonia Artystów
  5. Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie
  6. Polski Chór Kameralny „Schola Cantorum Gedanensis”
  7. Centrum Sztuki Współczesnej „Łaźnia”
  8. Muzeum Narodowe w Gdańsku
  9. Instytut Sztuki „Wyspa”
  10. Towarzystwo Przyjaciół Sopotu
  11. Muzeum Emigracji w Gdyni
  12. Kawiarnia „Fusy i Miętusy”
  13. Klubogaleria „Bunkier”
  14. Protokultura
  15. Krytyka Polityczna – Świetlica w Trójmieście
  16. Stacja Kultura – Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi
  17. Starostwo Powiatowe w Tczewie
  18. Gdynia Kulturalna (Urząd Miasta Gdyni)
  19. Gmina Szemud
  20. Starostwo Powiatowe w Wejherowie
  21. Inkubator Kultury „Kulmiasto”
  22. Urząd Miasta i Gminy Gniew
  23. Stary Maneż
  24. Fundacja Alternativa
  25. Muzeum Archeologiczne w Gdańsku
  26. Bałtycka Agencja Artystyczna BART
  27. Centrum Designu Gdynia (komórka PPNT)
  28. Centrum Hewelianum
  29. Kolektyw Twórczy MAMYWENE
  30. Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Gdańskiego
  31. KIWI – graphics & others
  32. Polska Filharmonia Kameralna Sopot
  33. Trójmiejska Agencja Artystyczna
  34. Kino „KinoPort” (Łaźnia)
  35. Klub Filmowy „Horyzont” (Rosyjskie Centrum Nauki i Kultury w Gdańsku)
  36. Gdyńskie Centrum Filmowe
  37. Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie
  38. LOFT
  39. Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku
  40. Miejska Biblioteka Publiczna im. Aleksandra Majkowskiego w Wejherowie
  41. Liga Muzułmańska – Oddział Pomorski
  42. Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Biblioteka w Gniewinie
  43. Empik Gdańsk Galeria Bałtycka
  44. Aleksandra Perzyńska (artystka indywidualna)
  45. Grupa GIT
  46. Ośrodek Kultury, Sportu i Biblioteka Publiczna Gminy Pruszcz Gdański
  47. Garnizon Gdańsk
  48. Muzeum Sopotu
  49. O TU_
  50. Biblioteka Sopocka im. Józefa Wybickiego
  51. Alicja Kubicka (artystka indywidualna)
  52. Dream Navigation
  53. Towarzystwo Dom Uphagena
  54. Fabryka Sztuk
  55. Teatr Komedii Valldal
  56. Strefa Startup Gdynia
  57. 16deko
  58. Akademia Artystyczna
  59. Wydawnictwo OSKAR
  60. Art Show
  61. Magdalena Bochan-Jachimek (artystka indywidualna)
  62. Młody Byron
  63. Dana Chmielewska i Agata Gregorkiewicz
  64. Centrum Edukacji Nauczycieli
  65. Miasto Gdańsk
  66. Animus Saltandi
  67. Dwie Zmiany
  68. Jan P. Grabowski (artysta indywidualny)
  69. Momarte
  70. Ruszaj w Drogę!
  71. Fundacja Ocaleni
  72. Studio Dokumentacji Podróżniczej EGC
  73. Pomorskie Centrum Informacji Turystycznej
  74. KNEB – Koło Naukowe Elektronicznego Biznesu UG
  75. Instytut Pamięci Narodowej – Oddział w Gdańsku
  76. Muzeum Miasta Gdyni
  77. Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna
  78. PROM*kultura
  79. Polska Filharmonia Bałtycka
  80. Paweł Kasper Wysocki (artysta indywidualny)
  81. Bookafka
  82. Miejski Dom Kultury Rumia
  83. Zagroda Śledziowa
  84. Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej
  85. Urząd Miasta w Wejherowie
  86. Urząd Gminy w Suchym Dębie
  87. Zespół Śpiewaczy Św. Cecylia
  88. Stowarzyszenie Dobrych Wiadomości
  89. od rzeczy skład
  90. Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie
  91. Filozofuj!
  92. A KuKu Sztuka
  93. AmberExpo
  94. Gdańska Szkoła Disco
  95. Zarząd Dróg i Zieleni w Gdańsku
  96. O4 (Olivia Business Centre)
  97. Miejski Dom Kultury w Redzie (Fabryka Kultury)
  98. Stowarzyszenie „Nasiono”
  99. Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku
  100. Miejski Ośrodek Kultury w Pelplinie
  101. Urząd Miasta Rumi
  102. Parkrun Rumia
  103. ZHR Rumia
  104. Fundacja Na Rzecz Dzieci, Młodzieży i Dorosłych z Niepełnosprawnością. Jedność, Godność, Praca
  105. Związek Harcerstwa Polskiego – Chorągiew Gdańska – Hufiec Rumia
  106. Puckie Hospicjum pw. św. Ojca Pio
  107. Biblioteka Gdańska Polskiej Akademii Nauk
  108. Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza w Gdyni
  109. Dogoterapia Baltic Wolf
  110. Centrum Nauki EXPERYMENT
  111. WL4 – Przestrzeń Sztuki
  112. Pracownia
  113. Studenckie Koło Przewodników Turystycznych
  114. Arkadiusz Kalinowski
  115. Michał Firkowski
  116. Bookszpan Gdańsk
  117. Azyl
  118. Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej
  119. PMI Poland Chapter Gdańsk
  120. Fundacja Pomysłodalnia
  121. michalinakupper.com
  122. Music Consulting
  123. Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku
  124. „Feeria” Stowarzyszenie Artystyczno-Społeczne
  125. Fundacja Rozwoju Polskiej Przedsiębiorczości
  126. Magdalena Kuśmirek
  127. Muzeum – Kaszubski Park Etnograficzny im. Teodory i Izydora Gulgowskich we Wdzydzach Kiszewskich
  128. Miejska Biblioteka Publiczna w Lęborku
  129. Szymon Szyszko
  130. AïOLI inspired by Gdańsk
  131. Gmina Kolbudy
  132. Teraz Wyspa Sobieszewska
  133. Politechnika Otwarta
  134. Art in House Dom Aukcyjny
  135. Gmina Pszczółki
  136. Teatr Błękitna Sukienka
  137. Novae Res
  138. Stowarzyszenie Krzewienia Kultury Muzycznej i Sztuki „Przystań Na Sztukę”
  139. Stowarzyszenie Organizacji Hip-Hop’owej „NON CREW”
  140. Kunsztownia
  141. Fundacja Inicjatyw Twórczych „Fordewind”
  142. Prosta Kreska
  143. Agencja Artystyczna Perspektywy